Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çok bilgili, genel kültür kokan Amerikanlar..

çok iyiydi ya çok eğlenceli :D , fidel castro şarkıcıymış, üçgenin 4 kenarı varmış :D .. en güzel yanıtta nereyi işgal etsin abd sorusuna saudi dedi kadının biri :D .. dünyadan bihaber, 2 tarafı okyanus, üstü kanada altı meksika, kendi fanuslarında yaşayan bu aptalların seçtiği insanlar dünyayı kana bulamaya devam ediyor.. bush seçildiğinde the guardian 54 milyon aptal diye manşet atmıştı onu hatırladım..

aslında bu amerikaya özgü birşey değil malesef türkiye dede var bu gibi insanlar

biliyorum bunu Utopia..Utah.. puhaha
İsraeli.. :D :D

biliyorum bunu Utopia..Utah.. puhaha
İsraeli.. :D :D

hehe :D ya bunlar bi de country kelimesini -etraflarında bi elin parmagı kadar ülke olmadıgından - ülke olarak anlamıyorlar kırsal manada anlayıp bilemediler galiba :D , adamlara bahane arıyorum olaya bak :D

hehe :D ya bunlar bi de country kelimesini -etraflarında bi elin parmagı kadar ülke olmadıgından - ülke olarak anlamıyorlar kırsal manada anlayıp bilemediler galiba :D , adamlara bahane arıyorum olaya bak :D

onlar da haklı naapsın diyosun abi.. :D :D

onlar da haklı naapsın diyosun abi.. :D :D

sadece U yla başlayan ülke sorusu için suçlarını hafifletici bi neden yarattım :D ama diğer sorular için yapabilecek en ufak bir şey yok :) bizim bi fizik hocası vardı , bi soru sormuştu hatırlamıyorum, arkalardan biri bi yanıt verdi ki , hoca pencereyi açtı, ayağını koydu atlıyordu nerdeyse :D :D öyle bir durum ya

sadece U yla başlayan ülke sorusu için suçlarını hafifletici bi neden yarattım :D ama diğer sorular için yapabilecek en ufak bir şey yok :) bizim bi fizik hocası vardı , bi soru sormuştu hatırlamıyorum, arkalardan biri bi yanıt verdi ki , hoca pencereyi açtı, ayağını koydu atlıyordu nerdeyse :D :D öyle bir durum ya

eleman İsrail'e din bile yaratıyo aynı şekilde işte..seviyorum bu rahatlığı.. :D :D

Geri
Üst Alt