Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çizik Kalemi reklamı

daha önce konu açılmıştı.kullananlar var.kısaca bağsetmek gerekirse derin ve kalın çiziklerde başarılı değil sadece kalınlığı ve derinliği azaltır velakin incelerde başarılı..

inanmak isterimde nasılolacak diyede düşünmeden edemiyorum alıp birde hüsran yaşamak var

kaç para reklama bakmaktan fiyatına bakmadım puhaha

40 liraymış pahalı bişey de değil

arkadaşlar internetten satış sektöründe olduğumdan ürünü çok iyi biliyorum. ürün şu an eminönünde falan 10 liraya kadar düştü. tamamen reklam stratejisidir... bildiğimiz cilanın kaleme tıkılmasından başka bişey değildir... kullanmadım ama sektörde söylenen şey öyle mucize bişey olmadığı yönündedir... 40 TL bir boyacıya bahşiş atsanız çok çok daha yüksek verim alacağınıza emin olabilirsiniz... ısrarla almak isteyenler olursa çok daha uygun fiyatlara temin ederim size... yeter ki 3-5 kişi biraraya gelin :D

arkadaşlar internetten satış sektöründe olduğumdan ürünü çok iyi biliyorum. ürün şu an eminönünde falan 10 liraya kadar düştü. tamamen reklam stratejisidir... bildiğimiz cilanın kaleme tıkılmasından başka bişey değildir... kullanmadım ama sektörde söylenen şey öyle mucize bişey olmadığı yönündedir... 40 TL bir boyacıya bahşiş atsanız çok çok daha yüksek verim alacağınıza emin olabilirsiniz... ısrarla almak isteyenler olursa çok daha uygun fiyatlara temin ederim size... yeter ki 3-5 kişi biraraya gelin :D

ben isterim en azından denerim hele birde dediğin gibi 10 liraysa hemen alalım..pazartesi eminönü yaparım

bu güzel bir cevap bi tane de ben alayım bir kaç ince var..ama pastayla gitmedi..bununla gider mi

reklamda adı geçen ürünü aldım.çok ince hafif fazla belli olmayan çizikleri kapamayı başardı..sende sonuç ne olur bilemem kullan dene meraktan kimse ölmemiş nede olsa :D

Geri
Üst Alt