Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çeşitli Ayrıcalıklar

Emin5406

Kayıtlı Üye
Klübümüze üye olan ve SCW stickerı olan Seat araçlarına anlaşmalı yerlerde belirli bir indirim uygulanabilir, Örneğin bir oto yıkama SCW ile Anlaşıp Camınada SCW logomuzu yapıştırırsa SCW üyesi araçları atıyorum 20'ye değil de 15 TL'ye yıkar, böylece üye sayımız artar ve daha büyük kitlelere hitap edebiliriz. Bu uygulamayı yapan işletmeyide üyelerimiz destekleyip gitceklerinden işletmede kazanır. Diye düşündüm bilmiyorum ne kadar gerçekleştirilebilir. Her ilde SCW temsilcisi lazım yada en azından büyük şehirlerde... Kolay gelsin :)

Klübümüze üye olan ve SCW stickerı olan Seat araçlarına anlaşmalı yerlerde belirli bir indirim uygulanabilir, Örneğin bir oto yıkama SCW ile Anlaşıp Camınada SCW logomuzu yapıştırırsa SCW üyesi araçları atıyorum 20'ye değil de 15 TL'ye yıkar, böylece üye sayımız artar ve daha büyük kitlelere hitap edebiliriz. Bu uygulamayı yapan işletmeyide üyelerimiz destekleyip gitceklerinden işletmede kazanır. Diye düşündüm bilmiyorum ne kadar gerçekleştirilebilir. Her ilde SCW temsilcisi lazım yada en azından büyük şehirlerde... Kolay gelsin :)
Kardeşim senin semnt neresi

Beni EDS'ler İYİ Tanır

Sakarya/serdivan'dayim ben ogrenciyim burada. Ankaradayım bir-iki seneyede insallah..

Son düzenleme:
biz maç sonrası kokareç partisi için bir mekana gidiyoruz. ve arkadaşla konuştum. sadece sticker yatırılacak ve yapıştırılacak.
bu nokta SCW Buluşma noktası olacak...

biz maç sonrası kokareç partisi için bir mekana gidiyoruz. ve arkadaşla konuştum. sadece sticker yatırılacak ve yapıştırılacak.
bu nokta SCW Buluşma noktası olacak...

Bu tarz şeyler yapılabilir, tunig, yakıt, cafe, restroran, yetkili servis gbi işletmelerle konuşulup halledilebilir.Ama disiplinli güzel bir şekilde Forumda yeni bir bölüm açılarak mekanın tanıtımı ve resimleri paylaşılabilir. Bu şekilde işletmeninde hoşuna gider ve kolayca ikna edebiliriz. Ayrıca üyelerimizinde mekana gitmeden önce bi ön bilgileri olur. İşletmenn kapısında nasl vısa, mastercard gibi ufakta olsa kapılarında yazıyor ya onun gibi bizim SCW stickerımız olur. Ama Bize özel bir indirim vs yahut ilave hediye yapılması gerek ki ayrıcalığımız olsun.. Teşekkürler...

Geri
Üst Alt