Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çarpışma anında oluşan kuvvetler / Force applied on the body during crash‏

kfy

Administrator
Aracın hızı ve vücudun ağırlığına göre hazırlnamış, çarpma anında
vücudumuza uygulanan kuvvetlerle ilgili çarpıcı bir tablo bir tablo.
-------------------------------------------------------------------------------------------

<script src='http://img38.imageshack.us/shareable/?i=pic294482.gif&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>

İyi güzelde 3 sene önce ben en az 50 km hızla aydınlatma direğine çarptım ve o hızdaki araba direk durdu bence önce hava yastığına sonra da kafayı cama çaktım kilom 80 küsür ben şimdi 7 küsür ton kuvvete mi mağruz kaldım bu insanı öldürmez mi :D

Bu kuvvetler bizi bozmasın baba :D

Allah kimseye göstermesin...

İyi güzelde 3 sene önce ben en az 50 km hızla aydınlatma direğine çarptım ve o hızdaki araba direk durdu bence önce hava yastığına sonra da kafayı cama çaktım kilom 80 küsür ben şimdi 7 küsür ton kuvvete mi mağruz kaldım bu insanı öldürmez mi :D

mutlaka fren yapmışındır sezgin..

mutlaka fren yapmışındır sezgin..

Fren yapmış halim olarak 50 km dedim zaten öyle bir kaza yapmştım ki frene 2sn anca basabilmişimdir hızımda 80 civarıydı frene basmadan önce bu arada sezgin kim:)

Fren yapmış halim olarak 50 km dedim zaten öyle bir kaza yapmştım ki frene 2sn anca basabilmişimdir hızımda 80 civarıydı frene basmadan önce bu arada sezgin kim:)

nick adaşın ben karıştırdım kusuruma bakma
ayrıca o bahsettiğin kazayı umarım bir daha yaşamazsın...en güvenilen araçlarda bile kemer takılı 50km.sürat ile frensiz düz duvara çarpma testinde boyun kırığı oluyor...

Geri
Üst Alt