Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çanakkale Zaferi ve 57.Alay (Lütfen herkes bakmaya çalışsın)

Logical_Election

Kayıtlı Üye
57. Alayı Birde Bu Abimizin Dilinden dinleyelim.Çok güzel anlatmış iki videoyuda sonuna kadar izlemenizi öneririm gerçekten çok acı ve gerçek bilgiler veriyor.:eek:key:

Anlatan kişi eski özel harekat polisi istanbulda boğazından vurulmuş. Kendisi de bu anlamda gazi'dir.Halen çanakkale emn.md.de görevli aynı zamanda rehber olarak da görev yapıyormuş.Ayrıca videolarda Emniyetin ögrencilere düzenlediği 80 kişilik bir Çanakkale Gezisi sırasında çekilmiştir.

ya ali abi bu geçen gün rica etmişti kaldırın diye faceden sildirmişti bunu nerdden buldun linki timur arıyayımda ordanda sildirsin

tımur ıbretlık paylasım vermıs sagolsun bı zahmet fedakarlık yapıp ızleyın ben ızlemeyenlerdendım 25dakıkalık cok guzel vıdeo ...

ya ali abi bu geçen gün rica etmişti kaldırın diye faceden sildirmişti bunu nerdden buldun linki timur arıyayımda ordanda sildirsin

abi bana faceten geldi bu video hala da var yayında.ben herkes faceten izleyemez diye youtube upload ettim ve paylaştım.

Timur kardeş çok teşekkür ederim. Sitedeki en önemli paylaşım diyebilirim. Yüreğine sağlık

İzlemeyenler mutlaka izlesin..

Geri
Üst Alt