Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çıkma / FR ön ve arka tampon görüşleriniz..

ön tamponun diğer parçalarınıda sorun, onlarıda temin etmeniz gerekecek eğer mevcut değillerse. 2012 ye de uyar ikiside. orijinal ürün için fiyatları iyi bence. yanlız arka tampon tamir görmüş.

Arka tamponu düşünme haşat bende baktım ona..
Ön tampon temize benziyor ekstradan ızgaralarında Alman gerekecek çıkmasını bulman çok zor oluyor mecburen servisten alınması gerekir sis kapakları 25-30 arası on büyük ızgara 90 civarı plaka altı kapak 80 civarı panjur 230 civarı panjur çıkma bulma ihtimalin var..
Emek gerekiyor bilginize...

arka tampon sakat abi yaklaşma. zaten alsan bile difüzörü reflektörleri boyası derken fiyat sıfır tampona yaklaşıcak hiç macera arama abi . ön tampon iyi .

Leon FR6 Arka Tampon - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 113176168
Ve
SEAT LEON CUPRA ORJINAL ÇIKMA ÖN TAMPON - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 118317332

hakkındaki görüşlerinizi rica ediyorum.. 2012 Makyajlı Kasaya uyar mı? Alıp boyatmaya vs. değer mi sizce yoksa hiç bulaşmamak en iyisi mi?

Tanıdık ustan varsa Al Yoksa hiç bulaşma Astarı yüzünden pahalıya gelir ikisini yaptım Ettim taktım diyene kadar yok ızgara yok panjur yok reflektör 1000 lira masraf çıkar sana toplamda 2000 yaklaşır..

bence ciddi bir pazarlığa giriş servisle zaten o paralara birde kredi kartına taksit yaptırırsın :eek:key:

Tanıdık ustan varsa Al Yoksa hiç bulaşma Astarı yüzünden pahalıya gelir ikisini yaptım Ettim taktım diyene kadar yok ızgara yok panjur yok reflektör 1000 lira masraf çıkar sana toplamda 2000 yaklaşır..

bence ciddi bir pazarlığa giriş servisle zaten o paralara birde kredi kartına taksit yaptırırsın :eek:key:

:eek:key::eek:key::eek:key:

2 tamponda fr tamponu haberin olsun cupra yazılmış cupra diye alma bilgine...

Geri
Üst Alt