Albüm: Leonumu 12 nisan akşamı teslim aldım ve ilk benzinimi alırken.. :) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Albüm: Leonumu 12 nisan akşamı teslim aldım ve ilk benzinimi alırken.. :)

12 nisan akşamı Aygüv&#039;den aracımı teslim aldım, Sigortam.net&#039;in işi eline yüzüne bulaştırması ve kasko devrini yapamaması sonucu aracımı kaskosuz çıkarmak zorunda kaldım.<br /> Herkese bir tavsiye bence herkesin direkt olarak muhatap olabileceği bir sigortacısı olmalı 3-5 kuruş indirim için karmaşaya gerek yok. Her aradığınızda başka biri ve o başka başka insanlara derdinizi tekrar tekrar anlatmak işleri kolaylaştırmak yerine çok zorlaştırıyor. Bu son yaşadıklarım kulağıma küpe oldu..

Leonumu 12 nisan akşamı teslim aldım ve ilk benzinimi alırken.. :)

Güncellendi 14 Nisan 2016 - Mekan/Konum: İstanbul, Türkiye
Leon  
Leon  
Fotoğraflar Yükleniyor......
Fotoğraflar Yükleniyor......
HAKAN1971
12 nisan akşamı Aygüv'den aracımı teslim aldım, Sigortam.net'in işi eline yüzüne bulaştırması ve kasko devrini yapamaması sonucu aracımı kaskosuz çıkarmak zorunda kaldım.
Herkese bir tavsiye bence herkesin direkt olarak muhatap olabileceği bir sigortacısı olmalı 3-5 kuruş indirim için karmaşaya gerek yok. Her aradığınızda başka biri ve o başka başka insanlara derdinizi tekrar tekrar anlatmak işleri kolaylaştırmak yerine çok zorlaştırıyor. Bu son yaşadıklarım kulağıma küpe oldu..
Mekan/Konum: İstanbul, Türkiye
 1. Bunu beğendi. Meteozcelik bunu beğendi.
 2. BALEO
  BALEO
  hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın inşallah
  Bunu beğendi. HAKAN1971 bunu beğendi.
 3. HAKAN1971
  HAKAN1971
  Eyvallah kardeşim, teşekkür ederim.

Etiketler

Eylemler

Sayfayı Paylaş